Kas ir Hostings?

Hostings ir pakalpojums, kas nodrošina Jūsu mājas lapas nepārtrauktu apskati interneta tīmeklī 24h diennaktī.

SIA "Pro Web" klientiem ir pieejams arī ISP kontroles panelis, lai pārvaldītu un konfigurētu web serveri, piemēram, e-pastus, datubāzes.

 

Kāpēc izvēlēties mūs?

Lai nodrošinātu profesionālu hostingu, mēs klientu web projektu izvietojam uz jaunākās paaudzes Intel i7 64bit procesoru servera, kurš atrodas Latvijā. Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un optiskā tīkla ātrumam, mēs varam nodrošināt Latvijā maksimāli ātru lapas ielādes laiku.

Datu rezerves kopijas - Svarīgi zināt !!!
Jebkurai mājas lapai ir svarīgi taisīt datu rezerves kopijas, jo kā apliecinās, populārākie iemesli, kāpēc notiek datu zudums ir:
• Aparatūras sabojāšanās: 42%
• Cilvēku kļūdas: 30%
• Programmatūras kļūmes: 13%
• Datorvīrusi un tārpi: 7%
• Aparatūras bojāeja: 3%
• Citi iemesli: 5%

Eksistē divu veidu aizsardzība pret aparatūras sabojāšanos un datu zudumu.
1) Spoguļdisks - RAID1 (divi paralēli saslēgti cietie diskdziņi), kuru darbība ir nodrošināt 0% mehānisko kļūdu datu zudumiem. Ja notiek, kāda ķibele ar kādu no diviem diskdziņiem, tad viens no viņiem ideāli novērš otra zudumus, līdz ar to datu drošība būs par 42% drošāka.
2) Datu rezerves kopijas, kuras parasti veic ik pēc 24 stundām, vienīgais mīnuss, ka ja notiek kāda kļūme līdz 24 stundām, visa tā informācija būs zudusi. Datu rezerves kopijas iespējams veikt gan manuāli, gan uzstādīt programmatūrai automātisko režīmu, kad sistēma noteiktā laikā izveidos rezerves kopijas. 

Mēs esam apvienojuši abus šos veidus un procentuālā iespēja, ka var pazust dati sarūk uz ļoti niecīgu skaitli.